dažniausiai užduodami klausimai

Ar treniruotės metu galiu patirti elektros smūgį?

Ne, kadangi treniruotės metu naudojami žemos įtampos įrenginiai, maitinami baterijos arba išorinio energijos šaltinio. Todėl tiesiog yra neįmanoma patirti elektros smūgį. Generuojamų impulsų intensyvumas daugiausiai siekia 0,05 vatų galingumą.

Ar treniruojantis galima sušlapti?

Siekiant užtikrinti sąlytį tarp prietaiso ir kliento, elektrodo paviršius turi būti sudrėkintas, jog įvyktų sklandus impulso perdavimas.

Ar užsiėmimo metu turėčiau aktyviai judėti?

Taip, asmeninis treneris Jums parodys pratimus, kuriuos turėsite atlikti pagal savo sugebėjimus. Atliekant reikiamus pratimus, ritmiškai derinant su juntamais impulsais, žymiai padidėja teigiamas poveikis negu treniruojantis vienam.

Kas veda užsiėmimus?

Treniruotės metu kvalifikuoti asmeniniai fitneso treneriai padės Jums teisingai atlikti pratimus, ragins pataisyti netaisyklingą kūno padėtį. Jie taip pat atliks pratimus kartu su Jumis, duos patarimų kaip sveikai maitintis. Treneriai yra mandagūs ir visuomet siekiantys padėti.

Ar galima valgyti prieš treniruotę?

Norint pasiekti optimalų treniruotės poveikį, daug angliavandenių turintį maistą reikėtų suvalgyti iki treniruotės likus 2.5- 3 valandoms. Visgi, likus 2 valandoms iki treniruotės, geriau nieko nevalgyti, nes fizinis aktyvumas gali sutrikdyti virškinimo procesą.

Ką ir kiek aš turėčiau išgerti prieš treniruotę?

Tam, kad organizmui užtektų pakankamai skysčių, likus 30-40 minučių iki treniruotės, išgerkite mažiausiai pusę litro vandens. Pakankamas skysčių vartojimas (2-3 litrus į dieną) yra svarbus tinkamam sveiko maitinimosi rėžimui.

Ką turėčiau atsinešti su savimi į treniruotę?

Švari ir patogi apranga jums bus paruošta, pasirupinkite kuo nusivalyti prakaitą, avalynė, nėra būtina.

Ar galima dėvėti savo drabužius, o jei taip, kokie jie turėtų būti?

Galite, jeigu drabužiai yra aptempti, ilgomis rankovėmis, dengiantys kojas ir pagaminti iš mažiausiai 95% medvilnės.

Ar užtenka mankštintis po 20 minučių du kart per savaitę?

Mes rekomenduoja mankštintis 2 kartus į savaitę po 20 minučių. Jeigu nesimankštinate papildomai, yra leidžiama atlikti 3 užsiėmimus per savaitę, pailsint mažiausiai 48 valandas tarp treniruočių.

Ar galiu atlikti Fitty užsiėmimus daugiau nei 3 kartus per savaitę?

Kadangi EMS užsiėmimai yra intensyvūs, todėl reikėtų skirti 2-3 dienas kūnui atsinaujinti. Yra labai svarbu leisti sau pakankamai pailsėti, nes kitu atveju, gali pasireikšti pervargimo simptomai.

Koks skirtumas yra tarp Fitty ir kitokių raumenų stimuliatorių?

Dauguma įprastinių raumenų stimuliatorių yra sukurti, jog paveiktų nedirbančius raumenis. Fitty treniruočių metu raumenų stimuliatorius yra naudojamas aktyviems raumenims stimuliuoti, atliekant kartu su trenerio parodytų pratimų seka.

Ar po treniruotės raumenys bus įsitempę?

Fitty mankšta veikia giliuosius raumenis, kurie užsiimant įprasta mankšta yra netreniruojami. Todėl po pirmos treniruotės raumenys gali būti įsitempę. Visgi pastoviai mankštinantis, tempimas praeis savaime. Įtampa raumenyse gali būti jaučiama 2-3 dienas po užsiėmimo ir išsilaiko ilgiau nei po įprastos treniruotės.

Ar treniruotės metu galiu reguliuoti impulso aukštį, dažnumą ir intensyvumą?

Priklausomai nuo kliento kūno sudėjimo, lyties, amžiaus ir treniruotės lygio, galima reguliuoti Fitty prietaisų skleidžiamo impulso aukštį, dažnumą ir intensyvumą.

Ar Fitty siūlomo svorio metimo programą?

Svorio metimo poveikis yra jaučiamas netiesiogiai. Intensyvi treniruotė pagreitina metabolizmą, o papildomai taikant tikslingą dietą, svoris pats pradės tirpti ir pagražės kūno formos.

Ar Fitty prietaisai daro poveikį odai?

Užsiimant Fitty mankšta, oda pasidaro lygesnė, taip pat efektingai nugali celiulitą. Mankštas ypatingai rekomenduojame jaunoms mamoms, kurios po gimdymo norėtų susigrąžinti turėtas formas.

Ar gali Fitty prietaisai būti naudojami besilaukiant kūdikio ir žindymo laikotarpiu?

Nėščiosioms tai yra draudžiama, o žindančioms mamos nerekomenduojama.

Kada bus matomi rezultatai?

“Pritrenkiantis” pokytis reikalauja įdėti daug pastangų. Tačiau sveikai maitinantis ir treniruojantis 2-3 kartus per savaitę, matomų rezultatų galima pasiekti jau po 8-10 apsilankymų.

Ar Fitty prietaisai gali būti naudojami reabilitacijai?

Tikrai taip, kadangi pati technika yra sukurta fizioterapeutų. Sąnariai nėra perkrauti, taigi, pažeistos kūno dalies raumenys gali veiksmingai formuotis.

Ar Fitty treniruočių metu yra labai apkraunami sąnariai?

Fitty treniruotės yra visiškai saugi sąnariams.

Kokio amžiaus žmonėms rekomenduotumėte sportuoti Fitty treniruotėse?

Fitty rekomenduojame išbandyti įvairaus amžiaus žmonėms, nepaisant jų amžiaus ir lyties. Turime ir klientų, kuriems per 50 metų ir užsiėmimų metu jie jaučiasi puikiai. Taip pat mūsų užsiėmimus lanko ir jaunos mamos, kurioms padedame atsigauti po gimdymo. Klientų tarpe yra ir atletų, kurie džiaugiasi galėdami pagerinti rezultatus, padidinti spartą, formuoti raumenis, bei didinti dinamiką. Visgi labiausiai žmonės treniruojasi, norėdami geriau atrodyti ir patobulinti kūną – o visa tai galite pasiekti treniruojantis su mumis. Tai tik du kartai po 20 minučių per savaitę, Jūsų tobulam kūnui pasiekti!

Kokiais atvejais nereikėtų naudotis Fitty prietaisais?

Sergantys širdies ligomis, neturėtų naudotis šiais prietaisais. Taipogi tie, kuriems yra įsodinti širdies stimuliatoriai ar kiti elektroniniai prietaisai, nėščiosios ir į epilepsijos priepuolius linkę žmonės.